Forum  
Napisz odpowied   Spis wiadomoci

c3Hi0KxB       TAdZoTF93, 07:42 19-06-2014

I ja też! I ja też! /Jadę ;o)/Zaś na nudę i pesymizm placeom francuskie odkrycie roku tego /mojego, jasna rzecz/: Listy perskie Monteskiusza.CzYsTa ReWeLaCjA. Należałby się dokładniejszy opis, ale czasu mało mam :o) Ale jak mf3wię, że placeom, to nie bez kozery ;o)))W ogf3le francuska literatura im więcej miesięcy na egzamin się uczę, tym więcej urokf3w odkrywa przede mną. /A na początku była to dla mnie istna orka na ugorze . Twf3rczość ta zarf3wno była obca mi, jak ja jej Już myślałam, że z porozumienia naszego nic nie będzie, aż To było, jak z nauką j. angielskiego jest tragicznie, aż w pewnym momencie życia swego widzisz ZDANIE nie WYRAZd3W ZBId3R, i krzyczysz EUREKA :o)!/ Jeszcze się kiedyś w niektf3re niuanse twf3rczości francuskiej zagłębię, gdy egzamina odejdą w siną dal, a mnie zostanie pasja-bez-uczelni. :o)))Ale jeśli potrzebujesz czegoś lekkiego, łatwego i przyjemnego , bo wszystko Cię wkurza i nawet myśleć Ci się nie chce proponuję jeden z mich zakupf3w bibliofilskich tegorocznych: Wesołe przygody Robin Hooda Howarda Pyle ;o))))))))))))))))))Taka milusia dosyć gawędziołka :o) Niewiele ma to, moim zdaniem, wspf3lnego z Moim Mitem Robin Hooda, ktf3ry się daaaawnoooo teeemuuu, w czasach zamierzchłych, na filmu podstawie wyklarował, ale czyta się z uśmiechem i nostalgią. /Nie, żeby takie aż śmieszne było. Raczej takie naiwniutkie :o) Ale to takie być ma :o) Gawędziołka jak mf3wię :o) Średniowieczna gawędziołka średniowiecznego ludu prostego, marzącego o lepszym życiu. :o) I nawet ballada się tam w momencie jednym, z Krf3lem Arturem związana, pojawia ;o))))))Tak czy owak dla Celtofila rzecz obowiązkowa :o))))))))

Biecy wtek:
 Harfa celtycka-nauka gry-wyjazd do Bretanii 11:30 04-12-2005 Przemyslaw
    Re: Harfa celtycka-nauka gry-wyjazd do Bretanii 22:49 18-12-2005 Harfistka
       Re: Harfa celtycka-nauka gry-wyjazd do Bretanii 11:41 29-12-2005 Dorota
          c3Hi0KxB 07:42 19-06-2014 TAdZoTF93
       Re: Harfa celtycka-nauka gry-wyjazd do Bretanii 10:55 23-12-2005 Przemyslaw
    Re: Harfa celtycka-nauka gry-wyjazd do Bretanii 16:31 07-12-2005 robert

Copyright (c) 2002 by Tempus Fugit